Hemoroidy - Anurex - Krioterapia - 100% naturalna metoda leczenia hemoroidów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<a href="http://www.hemoroidy.net.pl"><img alt="" border="0" src="wwwhemocorp.jpg" width="387" height="58" /></a> <hr /> <p class="MsoNormal" style="margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center">&nbsp; </p> <p class="MsoNormal" style="margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center">&nbsp; </p> <p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center"><em><span lang="PL" style="color: #339966"><font size="6">LECZENIE&nbsp; Z&nbsp; SENSEM</font></span></em></p> <p class="MsoNormal" style="margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center">&nbsp; </p> <p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0"><strong><span lang="PL"><font size="5">RATUNEK DLA CIEBIE MO&#379;E ZNAJDOWA&#262; SI&#280;</font></span></strong></p> <p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0"><strong><span lang="PL"><font size="5">NIE DALEJ NI&#379; TWOJA LODÓWKA!</font></span></strong></p> <p class="MsoNormal" style="margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center">&nbsp; </p> <p class="MsoNormal" style="margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="justify">&nbsp;</p> <p class="MsoNormal" style="margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="justify"><span lang="EN-US">&nbsp;&nbsp;&nbsp; 

Jest to nowa metoda całkowicie odmienna od innych metod stosowanych w tradycyjnym leczeniu hemoroidów zwanych też żylakami odbytu.

Jest metodą w 100% naturalną, bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych.

    Idea tej metody polega na zastosowaniu zimna bezpośrednio na hemoroidy, co przynosi natychmiastową ulgę w bólu, swędzeniu i redukujęc opuchlizny i krwawienie.

   Krioterapia jest metodą bardzo prostą i bardzo skuteczną, którą może stosować każdy w dowolnych warunkach domowych.

    Zastosowanie tej metody nie powoduje żadnych efektów ubocznych lub reakcji alergicznych.

    Ulga odczuwana jest już w ciągu kilku minut od momentu zastosowania.

   Metoda ta przynosi także bardzo szybkie rezultaty w leczeniu hemoroidów  (żylaków odbytu).

    Zastosowanie metody Krioterapii w przeciągu 2 tygodni zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne.

Do leczenia metodą Krioterapii stosuje się przyrząd wielokrotnego użytku zwany - Anurex®, przechowywany w zamrażalniku Twojej lodówki.

 

CO TO JEST ANUREX® I JAK DZIAŁA ?

    Anurex® jest przyrządem wykonanym z wysokogatunkowego plastyku (dopuszczonego do medycznego zastosowania), o kształcie cylindrycznej tubki i wielkości małego palca. Cylinder Anurex®-u  wypełniony jest specjalnie sformułowaną substancją, która może być wielokrotnie zamrażana i rozmrażana, spełniając rolę tzw.: zamrożonego „medium”. Substancja ta jest szczelnie zamknięta w cylindrze Anurex®-u i w trakcie trwania zabiegu nigdy nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem, a służy jedynie do transmitowania zimna skierowanego w ściśle określone miejsce (hemoroidy wew. i zew.) oraz w ściśle   określonym czasie trwania.

    Anurex® powinien być przed użyciem zamrożony w zamrażalniku lodówki przynajmniej przez okres 2 godz.

    Powyższy proces oziębiania hemoroidów powoduje zlikwidowanie przede wszystkim bólu, swędzenia,  zahamowanie krwawienia i zredukowanie obrzęków.

    Stosowanie Anurex®-u zgodnie z zaleceniami użycia powoduje w konsekwencji rekuperację struktur hemoroidów i całkowite zaleczenie.  

    W trakcie stosowania Anurex®-u nie zachodzi potrzeba używania dodatkowo innych środków medycznych (maści, czopków).

    Oprócz szybkości i skuteczności działania Anurex® posiada jeszcze jedną ogromną zaletę: może być stosowany bez żadnych ograniczeń, wszędzie tam gdzie inne konwencjonalne metody leczenia nie mogą być użyte lub po prostu nie funkcjonują.

 

    Każdorazowe użycie przyrządu zajmuje 6÷10 minut (czas zachowania efektu zimna) i może być powtarzane w ciągu dnia tyle razy ile to jest potrzebne.

    Rekomenduje się użycie dwóch przyrządów w sekwencji jeden za drugim, co dwukrotnie przedłuża czas efektu działającego zimna i w rzeczywistości, jak wykazały badania, znacznie przyspiesza efekt końcowy.

    Ze względu na to, że metoda ta jest całkowicie naturalna i wolna od substancji chemicznych – zaleca się ją przede wszystkim dla kobiet ciężarnych. Warto wiedzieć, że około 85% kobiet ciężarnych cierpi na hemoroidy.

    Anurex® - został wynaleziony w 1986r. i opatentowany w USA , Kanadzie i innych krajach.

    Przeprowadzone badania kliniczne w: USA, Kanadzie, Francji, Hiszpanii i Niemczech przy zastosowaniu Anurex®-u wykazały 95% skuteczność w przynoszeniu ulgi i likwidowaniu objawów hemoroidalnych.

    Anurex® jest zarejestrowany w Ministerstwach Zdrowia w USA, Kanadzie i innych krajach.

    Reputacja Anurex®-u zyskała akceptację świata medycznego co znalazło swoje odzwierciedlenie w wielu czasopismach i publikacjach medycznych na całym świecie do dnia dzisiejszego.

 

REFERENCJE (niektóre, wybrane publikacje dotyczące Anurex®-u)

Prescription For Nutritional healing – 1st and 2st Edition, By James F. Balch, MD & Phyllis A. Balch, C.N.C. – page 314 - USA
Advice From The Rudd Clinic – A Guide To Colorectal Health, By Dr. WM. Warren Rudd – pages 96-97 - Canada
Internal Medicine World Report – September 15th-30th, 1992 Vol. 7 No 16,page 37 - USA
Woman’s World, Feb. 10st , 1998, page 13 – Dec. 6/2000, page 13 - USA
The Australian Journal of Pharmacy – August 1989, Vol. 833 - Australia
International Surgery – Sept.1989, Vol. 74 - Europe
Monitor de La Farmacia de La Terapeutica – N0 2.210 Octubre 1989 - Spain
Physician’s Weekly – May 2.1988 Vol. V N0 16 (Highlights and analysis of Medical News) – USA & Canada
Cosmopolitan (guia medica) N0 19/7 – USA, South America
Vanidades -  N0 31/14 – USA, South America
Buenhogar – N0 26/14 – USA, South America
TV y Novelas – N0 13/14 – USA
The Saturday Sun – Sept. 27.2003 by Dr. Gifford Jones - Canada
Commercial News USA – June 1987. World Wide Distribution
Canadian Family physician – Vol. 38 march/1992 – Canada
The medical Post – January 14.1992 – Canada
Ontario Medicine (Clinical) – august 22.1988 page 21 – Canada
American Health – Hemorrhoid Relief – June 1988 – USA
Ontario Medicine – page 30, march 7.1988 – Canada

 

 

WARTO WIEDZIEĆ, ŻE:

 

  • Anurex® jest jedynym produktem Krioterapii uznawanym przez medycynę oficjalną, który posiada wieloletnie badania kliniczne potwierdzające jego olbrzymią skuteczność w działaniu.

  • Leczenie Anurex®-em jest bardzo ekonomiczne gdyż przyrząd jest wielokrotnego użytku i nie powoduje żadnych dodatkowych wydatków. W trakcie używania Anurex®-u nie potrzeba używać innych środków farmakologicznych (maści, czopków).

  • Wlaścicielem naszej firmy jest wynalazca Anurex®-u i jednoczesny właściciel patentów w USA i Kanadzie. Jesteśmy jedynym legalnym i oficjalnym producentem Anurex®-u na świecie.

  • Do produkcji Anurex®-u wykorzystano materiały najwyższej jakości posiadające oficjalne rejestry oraz dopuszczone do najbardziej rygorystycznego pod tym względem rynku północno-amerykańskiego.

 

 

GWARANCJA:

 

Anurex® posiada gwarancję jakości. Każda uzasadniona reklamacja (z dokładnym opisem usterki i dołączonym foto) związana z błędami fabrycznymi produktu będzie uznana w postaci wysyłki nowego produktu, bez dodatkowych kosztów.

 

WAŻNE:

 

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przy operowaniu kartami kredytowymi  używany jest system Security Server Order Page dający całkowitą gwarancję  w prowadzonych transakcjach handlowych.

 

DOSTAWA:

 

Wysyłka produktu realizowana jest w terminie 8 – 15 dni od momentu otrzymania zamówienia. Przesyłka jest wysyłana I klasą USA Postal Service.

 

JEŻELI ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ JUŻ NA ZAKUP

ANUREX®-u  

KLIKNIJ TUTAJ

 

Jeżeli chcesz więcej informacji na temat Anurex®-u, Kliknij tutaj

 

lub wejdź na stronę: www.anurex.com 

 

 Jeśli chcesz wejść w kontakt z nami (w j.polskim) – Kliknij tutaj.  

 

 

RELATED WEB SITES:

www.anurex.comwww.anurexWorld.com; www.anurex.net:
www.hemoroidas.comwww.hemorroidas.netwww.hemorroides.org; www.anurexBrasil.com; www.hemoroidy.net.pl

 

 

CONTACT US:

J. POHLER-ANUREX
PO. BOX 292243 Fort Lauderdale Florida 33329 U.S.A
TEL: (1) 305 7577733 Email: info@anurex.com
   

© Copyright - All Reserved; Patent; Trademarks, Regulatory Registrations.